Ne dėl to dainuojam

Ne dėl to dainuojam, kad žmonės girdėtų
Turim liūdnų širdį, kad nustot skaudėti


Skrenda gulbelas svetimon šalalėn
Vežu ir mum jaunus kartu su gulbelėm.


Bepigu gulbelėm iš to krašto skirsti
Kad pavasarėlį gali vėl sugrįžti.


Mum jauniem braliukam širdis neskaudėtų
Kad pavasarėlį sugrįžti galėtų.


Sudieu mergužėle, aš jau išvažiuoji
Paskutinį kartą veidelį bučiuoji.


Sudieu motinėla, gal aš nebegrįši
Gal un Dievą teismą mes pasimatysim

Vežu tėvu sūnų, šali pasadinis
Verkia sūnaitėlis, tėvų apkabinis.


Cik neverk sūneli, neliek ašarėlių
Užtekės saulutė ir dėl kareivėlių.