Dažnokai važinėju iš sostinės į Kauną
Nors Vilniui bilietų kol kas be vargo gaunu
Mieliau balsuoju kelyje.
Puikiausią turim autostradą mašinos rieda, švilpia, trata
Paveš pakelti ranka tiktai rei ei ei ei kia
Mergiotės išdykę ir geros
Jos šoka,šoko,šoks tu joms grok
Mes groti temokam gitarom
Ir tik lietuvišką pank-rok.
Ikarai,priemiestiniai, traktoriai ir krazai
Sustoja gelžbetonį vežantys kamazai
O žiguliai nestoja.
Pas vieną rodo daug bagažo,
O kitas, matot, šunį veža
O man dievaž į Kauną verkiant, rei ei ei ei kia…
Kai kelkraščiuos dulkės nusėda
Po juoda asfalto danga
Ir laikas abiem kryptim rieda
Ir pakelta ranka, apsunkusi ranka
Metalo masei moja moja…
Žiuriu atrieda senas juodas mersedesas
Vairuoja ausmobilį mėlynakė šviesi
Neprašoma sustoja.
Nėra šunų čia nei bagažo, o už kelionę ji paprašo,
Kad ligi Petrašiūnų gročiau flei ei ei ei ta…
